KMHABER
Akdeniz Bölgesinin Haber Sitesi

 • DOLAR
  6,8627
 • EURO
  7,7740
 • ALTIN
  397,05
 • BIST
  1,1300
DEVLETİN EN BÜYÜK GÜCÜ HALKIN SADAKATİDİR

DEVLETİN EN BÜYÜK GÜCÜ HALKIN SADAKATİDİR

Daha önceki yazılarda devlete güvenin öneminden bahsetmiştik. Dünyada ki olaylar bunun önemini bir kez daha gösterdi. ABD ve Avrupa kaos ile boğuşuyor Ortadoğu da ise iç karışıklıklar nedeniyle huzursuz bir ortam mevcut. Peki Avrupa nasıl bu duruma düştü ? 

 

Bir ülkenin özellikle sanat camiası huzur ve güven ortamı için son derece önemli bir konumdadır. İngiltere de ırkçılık eylemleri sırasında bir çok sanatçı ve oyuncu olayları ateşleme yoluna gitti. Daha birkaç gün önce ABD de bir şarkıcı sözde özerk bölge ilan edilen bir şehirde göstericilere silah dağıttı. Dünyaca ünlü Madonna Londra da eylemlere katıldı. Ünlü isimler bir bakıma bağlı bulunduğu toplumun önderleri sayılırlar. Milletin yöneticilere güveninin olmadı bir ülkede sıradan bir sanatçı ya da küçük bir STK bile kargaşa yaratabilir. Gezi provokasyonunu hatirlayin , kaç tane ünlü şarkıcı yazar oyuncu vardı. Onlar planlı ve örgütlu bir lokomotif rolüne girmeye çalıştilar tıpkı şimdi Avrupa ve ABD de olduğu gibi. Ölüm orucuna başlayan şarkıcı sizce sıradan bir olay miydi ? 

 

Halkın yönetim ile arasında uçurum olur ise ülkenin menzili en ya da geç uçurum dibi olur. Şu anda dünya da ki en güvenli ve en huzurlu ülke Türkiye’dir. Milletimiz liderinin arkasında durduğu müddetçe hiç bir fırtına bizi yıkamaz. Her platformda batıyı övenler zamanında bu topraklar ateş altında iken korkup batıya sığınanlardır. Bu devletin en büyük gücü silah vs değil , bu ülkenin en büyük gücü halkın sadakatidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM