ADALET’İN SAĞI SOLU YOKTUR

ADALET’İN SAĞI SOLU YOKTUR

Günlerdir Adalet Ve kalkınma Partisi’nin teşkilatlarının birinde olan uyuşturucu kullanımı konuşuluyor. Bence de son derece haklı bir eylem. Bu durumlar konuşulmalı ve siyaset arenasında bu ve buna benzer olayların sonuna kadar üstüne gidilmeli. Ama haberler bu art niyetli olayın üstüne giderken bilinçli bir şekilde hedef saptırma yoluna giriyor. Yaşanan olay tüm partiye ihale edilip kamuoyunda algı ve karalama kampanyası dönüştürülüyor. Bunu yapmak hem o Ak Parti’nin kadrolarına hemde bu partiye oy vermiş milyonlarca insanı zan altında bırakıyor. Bu kanunsuz eylemin içinde bulunanlar en ağır cezalandırılsın hatta statü kullanarak kendine rant sağlamak ve vizyona zarar veren bir eylem içine girdiği için ekstra ceza alsa bile desteklerim. 

 

Muhalif kanada bu konuyu dillendiriliyorlar diye asla kızmıyorum hatta adalet için susmasınlar derim. Ama ADALET için susmasınlar. Konuyu farklı yerlere kaydırmak insanları ve kurumları zan altında bırakmak yapılacak en kötü eylemdir.

 

Ben sağ görüşlü biri olarak göğsümü gere gere eğer hukuksuz bir eylem içinde olan , gayri ahlaki tutum içinde olan benden bile olsa adalet herkes için adalettir diyorum , hadi sizde diyin ve gerekeni yapın. Kötü durumlar rakipte olunca bülbül sizde olunca lal oluyorsanız sizin gayeniz adalet değildir. 

 

Bir çok olay gördük , tecavüz , taciz ve kadına şiddet. Aynı ittifak içinde bulunduğunuz parti resmi araç ile PKK terör örgütüne yardım taşırken yakalandı onlarada konuşun. Medya da sesiniz olanlar karısına şiddet uyguluyordu onlarada konuşun. Parti otobüsünuzden travestiler çıktı ona da konuşun. 

 

Hukuksuzluğun , ahlaksızlıgin partisi yoktur ( yani inşallah ). 

 

Konuşacaksaniz adalet için konuşun , rant veya menfaat için değil. 

 

Parti kadrolarında ki oportünist zihniyetin kalıba göre şekil alıp menfaat içinde davamiza ve sizin davamıza zarar vermemesi adına adalet için yürüyün , en azından yürüyen merdivene doğru taraftan binin…

 

SAYGILAR…

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM