AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU 23 HAZİRAN SEÇİMLERİ AÇIKLAMASI

TEŞKİLAT RUHU İLE HAREKET EDİYORUZ

  • 14 Haziran 2019 13:12
  • A
  • A

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İstanbul´da yapılacak olan seçimleri değerlendirdi. Çopuroğlu, “23 Haziranda yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri için Kayseri´den arkadaşlarımız, belediye başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz orada. İnşallah vatandaşlarımızın teveccühü ile seçimleri kazanacağız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Teşkilat mensuplarımızla beraber geçtiğimiz haftalarda ciddi manada katılımla İstanbul ziyaretimizi gerçekleştirdik. Hatta güzel bir anekdot vardı onu da paylaşmıştık. Sayın Binali Yıldırım başkanımızla bir araya gelmiştik. Görüşme fırsatımız olmuştu. Karşılıklı istişare ettik. Memnun kaldığını ifade etmişti. Bu süreci zaman içerisinde parti parti yapmaya devam ediyoruz. Kayserimizde bu hafta içerisinde malum 17 belediyemiz var. 12 Belediye Başkanımız şu an İstanbul´da.  Hemşeri dernekleri çalışmalarına devam ediyorlar. İstanbul´da yaklaşık Kayserili 160 Bin civarında hemşerimiz var. 112 bin civarında da bir seçmenimiz var. İstanbul´da yaşayan hemşerilerimizin önemli bir kısmı seçmen. Bu süreçte belediye başkanlarımız orada var olan hemşeri dernekleri ile bir araya geliyorlar. İstişareler yapıyorlar. Bilgi alış verişinde bulunuyorlar. Bu bizim için ziyadesi ile önemli. En büyük popülasyon seçmen sayısı da Develi İlçemizde. 44 bin Develili hemşerilerimiz var. En yüksek oran Develide. Orada Belediye Başkanımız ve ilçe başkanımız çalışmalarına devam ediyor. Tüm ilçe başkanlarımız ve Belediye başkanlarımız bu süreçte ellerinden geleni yapıyorlar. Bizlerde teşkilat olarak oradayız. Burada kalan arkadaşlarımızda telefonla ulaşmaya çalışıyoruz. Tüm ilçelerimiz için geçerli. Belediye başkanlarımız seçime kadar oradalar ama. Bizlerde burada yeni bir ekip bu hafta yola çıkacak. Seçim sürecinde orada bulunacak arkadaşlarımız var. Teşkilat ruhu ile hareket etmeye devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki süreçte Rabbim kısmet ederse 23 Haziran seçimlerinde vatandaşlarımız rağbet gösteride yine Ak Parti belediyeciliği ile İstanbul devam edecek diye umut ediyor ve dua ediyoruz. Çalışmalarımız şu an iyi gidiyor.” 

Kayseri Haber Gazetesi Video Haber

 
(13 Haziran 2019) AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU 23 HAZİRAN SEÇİMLERİ AÇIKLAMASI 
TEŞKİLAT RUHU İLE HAREKET EDİYORUZ
 
Kayseri Haber Gazetesi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.