BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, TBB ENCÜMENİ´NDE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Meclis Toplantısı´na katıldı. Başkan Büyükkılıç, toplantıda yapılan seçimler sonucu Türkiye Belediyeler Birliği´nin 15 kişilik encümenine girdi.

  • 14 Haziran 2019 13:03
  • A
  • A

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç´ın da iştirak ettiği Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı Ankara Meyra Palace Otel´de yapıldı. Toplantıya, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da katıldı.

600´e yakın belediye başkanı ve meclis üyesinin katılımıyla gerçekleştirilen meclis toplantısında 2018 yılı faaliyet raporunun görüşülmesinin yanı sıra encümen seçimi de yapıldı. Seçimler sonucu Türkiye Belediyeler Birliği´nin 15 belediye başkanından oluşan yeni encümeni de belirlendi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da yeni oluşan encümende yer aldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.