BU SEFER O KADAR KOLAY DEĞİL

Sen Abdülhamit Han'ın sana sunduğu imkanlar ile okuyup tahsil göreceksin , daha sonra daha fazla ilim için bu devlet seni yurt dışına gönderecek batının adam yerine bile koymadığı kızları kadınları varken , kadını baş tacı eden ve okusunlar diye hususi kızlar için okul açan bir sultana zülm ediyor artık ihtilale kıyam etmeli diye baş kaldırıp özgüllük adı altında adalet timsali devleti yerle bir edeceksin.

Daha sonra Avrupa yı titreten bu devletin halkı kuran okuduğu belli olmasın diye kuranlarını duvara asamasın , medeniyet yalanı ile yazını kültürünü hatta ezanını elinden alsın. Yıllar sonra bir yiğit çıksın ezan aslına dönecek desin ve son nefesini darağacında versin. Dünyanın adını duyunca el pençe duran liderler bize saygısızlık etsin. İlim içim yanıp tutuşan gençlik yerini kaos ve düzensizlik için boğulan ve belli periyotlar arasında postal altında ezilen gençliğe bıraksın. Beş vakit allah için secde eden bu millet beş vakit irtica safsatası ile zindanlarda çürütülsün. 
Daha sonra biri çıksın Ramazan Ayı Cumhurbaşkanı resepsiyonda kameralar önünde içki içen , Cuma namazına giden gençleri öcü gibi gösterenlere , başörtüsü yüzünden yemin ettirilmeyelere inat ilk önce baş örtülüsüne özgürlük veren daha sonra dışa bağımlılığı bitirmek için uyku uyumasın, bu devletin bünyesinde ki kanser hücrelerine canı pahasına savaş açsın , törör devleti İsrail Başbakanını canlı yayında yerin dibine soksun. 
Bütün bunların ışığında biri çıkıp ikinci etap beyefendiyi aşağıya indirecez desin , batı ya lafımızı dinle yada yaptırım desin. Kusura bakmayın karşınızda ne Osmanlı'nın hasta adamı ne Cumhuriyetin çömez devleti var. Bundan sonra devlet başkanının sözü bizim sözümüzdür , onun davası bizim davamızdır , onun canı bizim canımızdır. Allah kısmet eder başkan emir verirse batıya sis çöker ve sis kalktığında gördükleri tek şey sancağımız olur. Allah davamızı daim etsin. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.