KMHABER
Akdeniz Bölgesinin Haber Sitesi

 • DOLAR
  6,8627
 • EURO
  7,7740
 • ALTIN
  397,05
 • BIST
  1,1300
DAVA BELLİDİR

DAVA BELLİDİR

Mücadele sözü cümle içinde geçtiğinde ya komünizm akla geliyor ya da sömürge altında kalan devletlerin bağımsızlık mücadelesi. Ama şu bilinmeli ki en ağır bedelleri ödeyen ve hala ödemekte olan en çetin ve zorlu mücadele İslam dünyasının verdiği mücadeledir. Hem geçmişte hem şimdi hemde muhtemel gelecekte en ağır bedelleri biz ödedik ve ödeyeceğiz. Bizim davamız İslamın hakim olması ve insanca yaşama davasıdır. Sözde kendilerini aydın sayanlar ve özgürlük mücadelesi verdiğini söyleyenler bize avrupayı özendirirken dünyanın gözü önünde yapılan Bosna katlimanı görmezden geldiler. Dünya yuvarlak dedi diye idam edilen Galileo’yu savundukları kadar davası için idam edilen Hasan El Benna’yı savunmadılar. Alkol kısıtlamalarına karşı özgürlük coğrafyası avrupa dediler biz baskı onlar refah dediler ama dini kısıtlamaları perde arkasında bıraktılar. Kiliseye yapılan alçak ve planlı saldırıları günlerce dillerinden düşürmeyenler islamafobik saldırıları , cami katliamlarını bu kadar gündem etmediler. Korona yüzünden 6 ayda 400.000 kişi öldü ve tüm gündem bu oldu ama Afrika da açtıktan ölen binler gündem olmadı neden çünkü mazlum bir insanın ölmesi küresel sermayenin cebine giren 1 dolardan daha değersizde ondan.

Kısa bir süre önce Avrupa Parlamento’sunda mali açıdan zor durumda olan üyeler için karşılıksız yardım önergesi sunundu ama AB’nin lokomotifi olan ülkeler buna karşı çıkarak karşılıksız değil borç olarak verelim dediler. Hani birlik hani yardımlaşma hani insanlık. Biz onlarca devlete yardım götürürken daha bir hafta önce Brezilya’ya yardım olarak solunum cihazı yollar iken özgür dünyanın sözde lokomotifleri yeni sömürgeler oluşturmaktan başka bir gaye gütmüyor. Şimdi onların mı davası özgür dünya yoksa benim İslam Davam mı ?

Asla susyacaz asla durmayacaz çünkü İslam davası sadece müslümanlar için değil tüm insanlık içindir. İnanç özgürlüğü İslamın asli yasalarından biridir. Hz. Peygamber kimseyi gayri muslim diye yok saymamıştır. Bizim davamız tüm insanlığa özgürlük İslam Alemine huzurdur. Bizim davamız zalimlere karşıdır. Türkiye İslamın son kalesi değil lokomotifi olma yolunda ilerleyen bir devlettir. Devletimin mücadelesi asla bitmeyecektir.

Allah devletimizi zalimle mücadele edenlerin yoluyla müjdelesin…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM