KMHABER
Akdeniz Bölgesinin Haber Sitesi

 • DOLAR
  6,8627
 • EURO
  7,7740
 • ALTIN
  397,05
 • BIST
  1,1300
Ev dışı tüketim sektörüne kapsamlı “hijyen eğitimi” desteği

Ev dışı tüketim sektörüne kapsamlı “hijyen eğitimi” desteği

Eczacıbaşı Profesyonel bünyesinde yer alan EP Akademi, ev dışı tüketim sektörüne uzaktan erişim imkanı sağlayan online eğitim platformu Eczacıbaşı Profesyonel Uzaktan Eğitim Programını, hijyenle ilgili yeni modüllerle zenginleştiriyor. Covid-19 sürecinde turizm öğrencilerinden profesyonellere, tüm sektör paydaşlarının hijyen bilgisini artırma hedefiyle ücretsiz erişime açılan Uzaktan Eğitim Programı, eklenen yeni modülle hijyen konusunu daha kapsamlı ele alıyor.

Ev dışı tüketim sektörünün çözüm ortağı Eczacıbaşı Profesyonel temizlik ve hijyen alanındaki bilgi ve deneyimini sektör çalışanları ile paylaşmaya devam ediyor. Yeni normale hazırlık sürecinde sektörü hijyen ve temizlik standartları konusunda uzaktan eğitimler ve online seminerlerle bilgilendirerek destek olan Eczacıbaşı Profesyonel, online eğitim platformu Uzaktan Eğitim Programı’nı da yeni hijyen modülüyle zenginleştirdi. 

Eczacıbaşı Profesyonel’in eğitim ve danışmanlık birimi EP Akademi’nin hazırladığı; sektör çalışanlarının internet üzerinden erişerek temizlik ve hijyen konularında bilgi birikimini artırabileceği Uzaktan Eğitim Programı’na “Kalabalık alanlarda mikroorganizma bulaşma açısından en riskli yerler”, “Hijyen ve dezenfeksiyon kavramları”, “Dezenfektan ürünler ve içerikleri” konularını içeren yeni bir eğitim daha ekledi. 

Otel yöneticilerine kapsamlı hijyen eğitimi

Yeni normalleşme sürecine hazırlanan turizm sektöründe 2500’e yakın otel çalışanına COVID-19 ile mücadele kapsamında online eğitimler veren Eczacıbaşı Profesyonel, hijyen ve temizlik standartları konusunda sektör profesyonellerini bilgilendirmeye devam ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel, bu süreçte Uzaktan Eğitim Programı’nı STK’lar, ev dışı tüketim sektörünün temizlik ve hijyenden sorumlu çalışanları ve üniversitelerin Turizm Bölümü ile Turizm Meslek Yüksek Okulları öğrencilerine ücretsiz erişime açarak, hijyen alanındaki bilgi birikimini ve uzmanlığını paylaştı.

Hijyen ve temizliğe dair her şey EP Akademi’de

Eczacıbaşı Profesyonel’in bünyesinde yer alan EP Akademi; eğitim, denetim, danışmanlık ve

teknik destek hizmetleri sunarak ev dışı tüketim sektöründe hijyen bilincini artırmayı

hedefliyor. 2019 yılında hem yüz yüze hem de Uzaktan Eğitim Programında yer alan dijital

eğitimler ile 12 binden fazla kişiye ulaşan Eczacıbaşı Profesyonel küçük-büyük tüm sektör

paydaşlarına temizlik ve hijyen konularında eğitim ve gelişim imkanı sunuyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM