GEÇMİŞİN HORTLAKLARI

GEÇMİŞİN HORTLAKLARI

Bazen düşünüyorum da batı dünyasının ve siyonist zihniyetin İslam düşmanlığı gayet normal asla yadırganacak bir durum görmüyorum. Nedeni ise basit , bu adamlar istedikleri gibi at koşturuyor ve eğer İslam hakim olursa bunu yapamayacaklar. 

 

Benim anlamadığım nokta içimizdeki şahsiyet yoksunu kişilerin İslam ile kültürel değerlerimiz ile ne alıp veremediği var. İBB’nin düzenlemiş olduğu Mevlânâ etkinliklerinde Kuranı Türkçe okutması , bir CHP milletvekilinin başörtülü hakimin vereceği karardan şüpheliyim demesi , İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanın İslam’a hakaret içerikli paylaşımlar yapan Fransız dergisini İzmir’e davet etmesi , muhalif medya organlarında başörtülü öğretmenlere laf etmesi ve son olarak 2021 yılınin ilk gününde Sözcü gazetesi’nin felaketler listesinde Ayasofya’nın açılışınıda eklemesi.

 

Geçmişin hayaleti yine iş başında gibi görünüyor. Tek parti döneminde İslam’a yapılan hakaretler , yapılan kısıtlamalar. 

 

Demek ki değişen hiçbir şey olmamış. Geçmişte İslam hassasiyeti ile yaşanan ve yönetim kademelerinde olan kişilerden rahatsız olanlar hala aynı kafa hala aynı fikirdeler.

 

Bu arada başörtülü hakimden öğretmenden rahatsız olanlar , Cumhurbaşkanı’nin Kuran okumasından ve Ayasofya’nın açılışından rahatsız olanlar kimler biliyor musunuz ? 

 

Ramazan ayında televizyon karşısında içki içip kadeh tokuşturan Cumhurbaşkanı isteyenler. Kumar masasında sabahlayan ve medya patronları önünde el bağlayan başbakan isteyenler. Ülke için mühim işler dönerken uykusundan uyandırılmayan bir başbakan isteyenler. Meclisten sırf başörtülü diye bir milletvekilini kovmak isteyen bir meclis isteyenler. 

 

Ne diyelim hırsız içerde ise kapı kilit tutmazmış. Ama kimse merak etmesin kapımızı kapatmak yerine sonuna kadar açacaz ve mücadelemiz yerli veya yabancı bütün düşmanlar için açıktan olacaktır. Bu coğrafya sadece ırk değil inanç ve kültür birliği ile birbirine bağlıdır. 

 

Ve bu birlik ile uğraşmak isteyenlerin işi hiç kolay değildir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM