KMHABER
Akdeniz Bölgesinin Haber Sitesi

 • DOLAR
  7,6261
 • EURO
  8,9064
 • ALTIN
  456,81
 • BIST
  1,1666
PARALEL HAMLE

PARALEL HAMLE

Parelel yapılar yine iş başında. Peki şimdi ki hedef ne tabi ki devlete güvene darbe vurma. Salgın süreci bütün dünyada kargaşaya neden olurken ülkemizde ki imkânlar küresel boyutta dillerde. Vatandaşını yurt dışında bile yanlız bırakmayan , her halükârda destek veren bir yönetimden kimler rahatsız olur acaba diye düşünüyor insan. Sadece rahatsız olmak ile yetinmeyip bazı hamleler de yapıyor tabi. Bir ülkenin en büyük gücü vatandaşın devletine olan güvenidir. Salgın süreci bizi daha fazla kenetlemiş ve ne ekonomik olarak nede siyasi olarak yıpranmamamız için herkes elini taşın altına koymuş vaziyette. Tabi bu durum çok büyük bir risk. Düşünsenize kenetlenmiş ve birbirine güvenen bir ülke. Ak Parti hükümetinin bu süreci kayıpsız atlatmaması için yine hamleler sahnede.

Hatırlarsanız biz halka bedava ekmek dağıtacaz ama hükümet yasak dedi yaptırmıyor diye çığırtkanlık yapanlar olmuştu. Peki bu halka destek için can atan arkadaşları milli destek kampanyasında gören oldu mu ? Mesele devletin hangi parti tarafından yönetildiği değildir. Çift başlılık her zaman sorun olur , yani devlet bizden izinsiz yapamazsınız dediğinde neden devlet ile aynı çizgide hareket etmek yerine PARALEL bir çizgi benimsendi bir düşünmemiz lazım. İBB nin fahiş fiyat ile krizden rant elde etmeye çalışması , gönderdiği yardım kolilerinin içinde Aleviliği bir din gibi resmetmesi ve diğer karikatürlerde devlete karşı algı yürütülmesi , ve son olarak meşru bişey gibi göstermeye çalıştıkları eşcinsellik üzerinden diyanet işleri başkanına yüklenmesi. Sizce bunlar gelişigüzel durumlar mı yoksa planlı bir saldırı mı ?

Bu ülkenin en hassas noktalarından biri inançtır. Hem diyanet işlerine yüklenmesi hemde yardım kolilerinden çıkan resimler bir kaos ortamı oluşturmaya çalışmaktır. Aklınıza hemen şu gelebilir madem kin ve nefret politikasını güdüyorlar İçişleri bu durumu incelemeye almalı ve gerekirse Kayyuma devredilmeli. Şu açık ve net bir şekilde diyebilirim ki onların istediğide bu. Kayyum atamasını onlar daha çok ister. Neden mi ?

Kayyum atanırsa öbür gün manşetlerde şunu görürüz halk seçti Ak Parti el koydu , alın size bir sonra ki seçim için malzeme. Eğer Ak Parti bu süreçten yara almadan çıkar ise bir çok planları suya düşer. Bütün olarlar planlı bir şekilde yürütülüyor ve emin bu planlar yürüyen merdivene ters binen birini aşar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM