KMHABER
Akdeniz Bölgesinin Haber Sitesi

 • DOLAR
  7,6282
 • EURO
  8,9084
 • ALTIN
  458,75
 • BIST
  1,1672
Pentagon resmi olarak ‘UFO’ görüntülerini yayınladı

Pentagon resmi olarak ‘UFO’ görüntülerini yayınladı

Sanki dünyanın bu noktada uğraşacak kadar gücü yokmuş gibi, şimdi listeye eklemek için başka bir küresel zorluğumuz var: uzaylılar. Pekala belki. Pentagon resmi olarak, ABD askeri üslerinin üstündeki gökyüzü etrafında daralan “tanımlanamayan hava olayları” (diğer adıyla UFO) gösteren üç video klip yayınladı. Görüntüler daha önce 2007 yılında özel bir şirket tarafından yayınlanmıştı .

Kliplerin size 2017 den benzer hesapları yankılanan, nesneler hareket ediyor ne kadar hızlı film ekspres sürpriz yakalanan pilotları duyabiliyorum bir ABD donanma pilotu söyledim, CNN o bir pinpon topu gibi”, bir UFO hızla hareket görmüştü bir duvardan sekiyor. ” Bunlar gibi raporlar, Pentagon’un 2012 yılına kadar beş yıl boyunca fonun tükendiği resmi bir UFO tanımlama programı çalıştırmasına neden oldu .

Bununla birlikte, bu son görüşlere gelince, Pentagon, dolaşan görüntülerin gerçek olup olmadığı veya videolarda daha fazla olup olmadığı hakkında halk tarafından yapılan yanlış anlaşılmaları gidermek için klipleri serbest bırakmaya karar verdi. ” Pentagon sözcüsü Sue Gough söyledi CNN . Bakan, “Kapsamlı bir incelemeden sonra, bu sınıflandırılmamış videoların yetkili sürümünün herhangi bir hassas kabiliyet veya sistem ortaya koymadığını ve tanımlanamayan hava olaylarının askeri hava sahası ihlallerinin müteakip soruşturmalarını etkilemediğini belirledi” dedi.

Kısacası, Pentagon endişelenecek bir şey olmadığını söylüyor – bu nesnelerin ne olduğunu tam olarak açıklamamış olsalar da. Bunun gibi durumlar genellikle hava koşullarına, test uçaklarına ve diğer fenomenlere tebeşirlenebilir veya videolardaki seslerden biri olarak, sadece bir drone olabilir .

HABER:Yunus Emre Uzun

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM