Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığından Açıklama

Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı Ankara'da   17.11.2019  tarihinde yapılan olağan genel kurul hakkında değerlendirilme toplantısı düzenledi. 

  • 26 Kasım 2019 23:17
  • A
  • A


Toplantıda Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Dere basın açıklamasında bulundu. Açıklama şu şekilde;
                        
  "   Kıymetli Basın Mensupları, Değerli dava kardeşlerim Toplantımıza şeref verdiniz hoş geldiniz. 
Bilindiği üzere 2. Kırk yılın Başlangıcı olan 23.11.2018 yılında Hacı Bayram Veli Hz manevi huzurunda  harekete geçen 2. Kırk yılın başlangıcını yapan Milli Görüş hareketimiz daha 1. Yaşına basmadan 81 İl Teşkilatını, 700 ilçe Teşkilatını çok kısa bir sürede büyük bir aşkla elbirliği ile hızla kurmuştur. Kuruluş çalışmalarına aziz milletimizin gösterdiği ilgi, alaka, rağbet Milletimizin Milli Görüş harekatını ne kadar özlediğini , ne büyük bir arzuyla beklediğini göstermektedir.
  Bu tarihi Kurtuluş harekatının teşkilatlanmasını yapan Yüce milletimiz,  Büyük bir heyecan seliyle;  17.11.2019 Günü 1. Olağan Büyük kongremizi, Ankara’nın En Büyük salonu Arena spor salonunun içini dışını adeta patlatırcasına  doldurarak ; muhteşem bir katılımla gerçekleştirmiştir. Resmi verilerle 45.000 –diğer verilere göre 60.000 kişinin katıldığı ifade edilmektedir.
Milletimiz: Milli görüşün çizgisinden çıkanlara, İşbirlikçilere,  artık yerden kalkamaz diyen haçlı zihniyetine, asrın firavunu  Siyonistlere  Alpaslan Gazinin torunları olarak, Bu topraklarda ben varım ve var olmaya devam edeceğim  mesajını vermiştir. 
Kongremizin ana sloganı “BURADA GELECEK VAR” 
Emekliye %300 artış, işçiye%200 artış, Memura%80 artış veren Rahmetli Prof  Dr Necmeddin ERBAKAN  hocamızın izinden giderek YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN  BURADA GELECEK VAR diyoruz.
FAİZLİ BORÇ almadan Kaynak paketleriyle Üretime geçerek BURADA GELECEK VAR diyoruz.
Sanayi tesislerimizi satmadan Katma değeri yüksek ürünler üreterek ihraç ederek Ülkemizi Kalkındırmak istiyoruz. Bunun için BURADA GELECEK VAR diyoruz.
Yardımlarla yaşayan bir halk yerine Üreten Kazanan kimseye el açmadan yaşayan bir  millet için BURADA GELECEK VAR diyoruz.
2002 de AKP iktidarına devredilen 241Kamu tesisinin 169 tanesini yok pahasına satan özelleştiren Luna parklardaki dinazorlara 150 milyon dolar krediyi bulan, Tank palet fabrikasının yenilenmesine 50 milyon dolar krediyi bulamayan zihniyetinden Kurtulmak için BURADA GELECEK VAR diyoruz.
 

         İşsiz kardeşimize soruyoruz; iş  bulmayı; insanca yaşayabileceğin maaş almayı İstiyormusunuz?
              Asgari ücretli kardeşim Maaşına %80 zam olmasını, borç almadan ihtiyaçlarını karşılamak istiyormusun?
              Emekli amcamız Teyzemiz HER HANGİ BİR YARDIMA MUHTAÇ OLMADAN YAŞAMAK İSTİYORMUSUN
              Esnaf kardeşim Elinin emeğini almak , Ekmeğinin bereketini görmek istiyormusunuz
              Devletimizi milletimizin Bu topraklarda İLELEBET PAYİDAR Olmasını İstiyorsanız 
              BURADA GELECEK VAR!.... 
              Sizleri YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE; YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE; YENİ BİR DÜNYA Kurmaya davet ediyoruz. 
                    
                                                                                           

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.